Miss Estonia kaubamärk

           NB! MÜÜA-FOR SALE

                       Missestonia.ee pressiteade 25 novembrist 2014.a.

ssd

MissEstonia süsteemi kaubamärkide müügi ja hinna kohta .

Avaliku vastusena mitme ajakirjaniku&huvilise küsimusele müügisolevate EME kaubamärkide hinna osas teatan,et need on jätkuvalt müügis ja nende korregeeritud hinnad on allärgnevad:

„Eesti Miss Estonia“   -130.000 eu
„Mister Estonia“         -50.000 eu
„Miss Tallinn“              -25.000 eu

Märkus: Kui keegi huviline ostab kõik 4 kaubamärki,on koondhinnaks 200000 euri,millest allakirjutanu sooviks kohe saada poole ja teise 50% võiks ostja tasuda notariaalselt kinnitatud lepingu alusel järgmise 3 aasta jooksul.
Kõik ülalnimetatud kaubamärgid on registeeritud kod.Kirsi poolt Eesti Patendiametis minu nimele ja kehtivad veel 2017-2021 aastani.
Võimaliku huvi korral saaks kokku ja teeks notariaalslt kinnitatud lepingu,mis annaks uuele omanikule võimaluse korraldada Eesti aasta iluduskuninganna&misteri võistlust igati korrektsel õiguslikul alusel. Ostja saab kaasa tasuta 20 aastase traditsiooniga ME poolfinaalide so.Miss Viroonia&Livoonia ning Eesti Suvemiss kõigile teadaolevad,kuid ametlikult registeerimata kaubamärgid.Ka interneti saidi aadress on võimaliku diili koostisosa.

ME 1988 taasalgataja ja kuni 2014 aastani Eesti Iluduskuningannade aastavõistluse peakorraldaja,missimeister  ning ME kaubamärkide omanik

Kodanik Kirss Valeri Toompealt  25.11.2014.a.
Lisainfo: vkirss@missestonia.ee    www.missestonia.ee

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *